Ons team

Jeroen Bosch Huisartsen

Regien Kievits

Directeur Zorg

Rene van Riel

Directeur Bedrijfsvoering

Sigrid Kester

Manager Bedrijfsvoering

Karin de Bie

Manager Zorg en Gezondheid

Marieke de Graaff

Manager Zorg

Lianne van der Leeuw

Manager Chronische zorg

Erica Willems

Zorgcoördinator

Annemarie de Nijs

Zorgcoördinator

Nanny Bekkers

Financieel Administratief Medewerkster

Yvonne van den Broek

Secretaresse

Edmee van Sonsbeek

Secretaresse IZA Platform Zorgzaam

JBH Nascholing

Antoinette Drossaert

Medisch Coördinator JBHN

Leonie Verhulst

Scholingscoördinator JBHN

Raad van Commissarissen

Rita van de Wouw – Strijbosch
Voorzitter RvC

Marc ten Dam
Lid RvC

Peter de Kubber
Lid RvC

Coöperatiebestuur

Arjan Wensink
Huisarts te Wijk en Aalburg
Bestuursvoorzitter

Han Ferree
Bestuurslid Vicevoorzitter

Susanne Jacobs
Huisarts te Den Bosch
Bestuurslid

Marcel Rombeek
Huisarts te Rosmalen
Bestuurslid

Neeltje Geuze
Huisarts te St. Michielsgestel
Bestuurslid

Freek Teller
Huisarts te Boxtel
Bestuurslid / LHV Regio Ambassadeur

Teun van der Wijst
Huisarts te Kerkdriel
Bestuurslid

Kaderartsen

Emma van Overbeeke
Kaderarts Diabetes
e.vanoverbeeke@jeroenboschhuisartsen.nl

Pauline Heijstee
Kaderarts Diabetes
p.heijstee@jeroenboschhuisartsen.nl

Christine Greb
Kaderarts CVRM
c.greb@jeroenboschhuisartsen.nl

Eric Lambermon
Kaderarts CVRM
h.lambermon@jeroenboschhuisartsen.nl

Nathalie Beelen
Kaderarts Ouderenzorg
n.beelen@jeroenboschhuisartsen.nl

Monique Steenman
Kaderarts Leefstijl
m.steenman@jeroenboschhuisartsen.nl

Regien Kievits
Kaderarts Astma / COPD
r.kievits@jeroenboschhuisartsen.nl

Eric van Rijswijk
Kaderarts palliatieve zorg
e.vanrijswijk@jeroenboschhuisartsen.nl

Sylvia van Manen
Kaderarts GGZ
s.vanmanen@haspelggz.nl

Projectleiders

Frank van Deursen
CMIO
f.vandeursen@jeroenboschhuisartsen.nl

Geert Elbers
CMIO
geertelbers@hotmail.com

#SLIM
Digitalisering
info@slimmeregio.nl

Elise van Hout
Stagecoördinator
stagecoordinator@jeroenboschhuisartsen.nl

Ilse van der Vaart
Projectondersteuning Ouderenzorg
i.vandervaart@jeroenboschhuisartsen.nl

Marlou Logtens
Projectondersteuning Ouderenzorg in de Wijk (NOW) m.logtens@jeroenboschhuisartsen.nl

Daphne Jansen
Projectleider Arbeidsmarkt
d.jansen@jeroenboschhuisartsen.nl

Suzan Knikkink
Projectleider MTVP
s.knikkink@jeroenboschhuisartsen.nl

Marieke de Graaff
Projectleider MEE in de praktijk
m.degraaff@jeroenboschhuisartsen.nl

Patiëntenraad

Monique Weise

Patiëntenraad

Gyliane Smidt

Patiëntenraad

Franny van Geest

Patiëntenraad